Mamry zagrały z Legią | fotorelacja

W środę 18 sierpnia na stadionie MOSiR w Giżycku odbył się mecz pomiędzy GKS Mamry Giżycko a II składem Legii Warszawa.

Chociaż spotkanie nie zakończyło się szczęśliwie dla giżyckiej drużyny (ulegliśmy Legii 4:0), to z pewnością będzie kolejną lekcją i nauką dla piłkarzy Mamr. Pierwsza połowa meczu dawała szanse na dobry wynik, do przerwy był remis 0:0, a nasi piłkarze byli szybcy i zdeterminowani. Po przerwie, gdy Legia celnie strzelała do bramki, z każdym golem przeciwnika, wizja wygranej Mamr oddalała się.

Dziękujemy za pełen emocji mecz, walkę do ostatniej minuty, a kibicom za wyjątkowo liczne przybycie na stadion i gorący doping.

Podczas meczu zbierane były pieniądze na powrót do zdrowia giżycczanina Igorka Kamińskiego. Bardzo emocjonująco przebiegła licytacja koszulki Marcina Budzińskiego, która ostatecznie trafiła w ręce wiernego kibica GKS za kwotę 1100 zł! Gratulujemy!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego meczu.

Do pobrania: TERMINARZ ROZGRYWEK